Tayvanlı yetkililerin İDTM Ziyareti
05.08.2015

Tayvan Endüstriyel Teknoloji ve Araştırma Kurumu (ITRI), 1973 yılında kurulan yenilikler hedefleyen, uygulamalı araştırma ve teknik hizmetler yapan bir Ar-Ge kuruluşudur. ITRI Proje Müdürü Yu-Ying Huang ve Endüstriyel Teknoloji Araştırma bölümü Müdürü (CEO) Nien-Chu Wu, Tayvan Ticaret Merkezi Direktörü Suna Chen ile 5 Ağustos tarihinde İstanbul Dünya Ticaret Merkezini ziyaret etti.

Heyet, Dünya Ticaret Merkezine kendi kurumlarını tanıtıp Türkiye ile Tayvan arasında ki ticari ilişkileri güçlendirmek için bilgi alışverişi yapmıştır. Görüşmeler esnasında İDTM tesisleri ve faaliyetleri heyette bulunanlara ayrıntılı olarak aktarıldı.

Tayvan Endüstriyel Teknoloji ve Araştırma Kurumu (ITRI) ve Dünya Ticaret Merkezi  arasında ikili ilişkilerin önümüzdeki günlerde artarak devam etmesi beklenmektedir. İDTM olarak Ticareti geliştirme ve ilişkilerimizi güçlendirmek amacı ile yaptığımız çalışmalara bir yenisi daha eklenmiş oldu. Bizlerde bu ziyaretlerinden memnun kalarak tekrar görüşmek dileğiyle başarılı bir şekilde  programı sonlandırdık.Geriye Dön