İDTM, Trieste Dünya Ticaret Merkezi’ni Ziyaret Etti
12.11.2015

Yönetim Kurulu’muzdan Başkan Vekili Sn. İlhan Parseker ile üyeler Sn. Ahmet Selamet, Sn. Fahrettin Ertemel, Sn. Hakan Ülken, Sn. Metin Özışık ve Sn. Emrullah Öz’ün de iştirakleriyle, Genel Müdürümüz ve Dış İlişkiler Departmanımızdan oluşan İDTM heyeti 12 Kasım 2015'te İtalya'nın Trieste kentinde faaliyet gösteren Trieste Dünya Ticaret Merkezi'ni ve Trieste Ticaret Odası'nı ziyaret etti.

Trieste Ticaret Odası Başkanı Antonio Paoletti, Trieste Dünya Ticaret Merkezi CEO’su Cristina Sbaizero, Direktörü Andrea W. Garwood ve Yönetim Kurulu Üyesi Rita Gollino ile görüşen İDTM heyeti, karşılıklı ticari ilişkileri kuvvetlendirmek ve iki ülkenin ekonomilerine yeni fırsatlar sunmak için yeni iş fırsatları ve işbirlikleri konusunda görüş alışverişinde bulundular. Heyet, 5-8 Mart 2016'da Trieste'de düzenlenecek ve İDTM'nin de katılacağı Olio Capitale - 10. Naturel Sızma Zeytinyağı Fuarı hakkında bilgi aldı.

Trieste Dünya Ticaret Merkezi yetkilileri ayrıca, 2016 yılında İDTM tarafından İstanbul’da organize edilecek olan Dünya Ticaret Merkezleri Bölgesel Toplantısı’na katılacaklarını belirtti. Avrupa’da faaliyet gösteren Dünya Ticaret Merkezlerinin katıldığı bu toplantı, 2015 yılının Şubat ayında yine İDTM tarafından İstanbul’da organize edilmişti.Geriye Dön