İSKİF Kariyer ve İstihdam Fuarı'nı Kaçırmayın
28.04.2016

Yüzlerce işletmeyi binlerce iş arayan ile bir araya getiren, Türkiye'nin ilk ve tek istihdam ve kariyer fuarı İSKİF İstanbul Fuar Merkezi'nde!

Türkiye’nin en büyük işletme ve iş arayanlar buluşması olarak bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan İSKİF, Türkiye’nin ilk ve tek istihdam ve kariyer fuarıdır. İSKİF, yüzlerce işletmeyi binlerce iş arayan ile bir araya getiren, kariyer ve insan kaynakları konusunda yepyeni fırsatlar ve açılımlar sağlayacak olan büyük bir buluşmadır. Önümüzdeki 25 yılın iş dünyasına yön verecek olan bugünün işsizleri, iş arayanları ve öğrencilerinden oluşan dev bir kitleyi İstanbul Fuar Merkezi'nde bir araya getirecektir.

Bu fuar istihdama katkı sağlamak amacıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Milli Eğitim Bakanlığı ve İstanbul Ticaret ve Sanayi Odaları’nın desteği ve onayı ile gerçekleştirilmekte olan, en büyük sosyal sorumluluk projesidir.

www.iskif.orgGeriye Dön