Hollanda Ticari Heyetine Sunum
26.05.2016

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Dış İlişkiler Departmanı 25.05.2016 tarihinde PsPs Consultants Danışmanlık şirketi organizasyonu ile Türkiye’ye gelen Hollanda heyetine kapsamlı bir sunum yaptı.

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi olarak yurt dışından gelen yabancı heyet ve delegasyonlara verdiğimiz hizmetler artan bir hızla devam etmektedir. Bu bağlamda İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Dış İlişkiler Departmanı 25.05.2016 tarihinde PsPs Consultants Danışmanlık şirketi organizasyonu ile Türkiye’ye gelen Hollanda heyetine kapsamlı bir sunum yapmıştır. 

İstanbul Holiday Inn Kadiköy Otel’de gerçekleştirilen sunumda Hollandalı İş Adamları ve Yatırımcılara Türk ekonomisi ve ekonomideki temel makroekonomik veriler hakkında bilgi verilmiş, Türkiye deki yatırım fırsatları sektörel bazda anlatılmıştır. Toplantıya yabancı firma temsilcileri katılmış ve seminerin son derece faydalı geçtiğini belirtmişlerdir. PsPs Consultants Proje Müdürü Nora Van Der Horst İstanbul Dünya Ticaret Merkezi ile ileride de yeni projelere imza atmak istediklerini belirtmiştir.Geriye Dön