İDTM Heyeti “Centrallia” İş Görüşmeleri için Kanada’daydı
08.06.2016

İstanbul Dünya Ticaret Merkezinin Türkiye temsilcisi olduğu Fransız kökenli ikili iş Görüşmeleri Organizasyonu Futurallia’nın sahibi olduğu ve 2 yılda bir Kanada’da, Winnipeg Dünya Ticaret Merkezi tarafından düzenlenen Centrallia ikili iş görüşmeleri organizasyonunun üçüncüsü, 25-27 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti.

Yaklaşık üç gün süren etkinlik boyunca ikili iş görüşmeleri, seminer ve konferanslar, fuar etkinlikleri, gala - öğle yemekleri, çay –kahve molaları, turistik aktiviteler başarılı bir şekilde organize edilmiş ve katılımcıların hizmetine sunulmuştur. 

Organizasyon dünyanın yaklaşık 30 ülkesinden 400 firmayı Kanada’ya çekmiştir. Organizasyon için Winnipeg şehrinin en önemli kongre merkezi RBC Convention Center tahsis edilmiş, her katılımcı önceden belirlenmiş program çerçevesinde yaptığı on dört görüşmenin yanı sıra, zengin program dahilinde networking yapma olanağı bulmuştur.   

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, delegasyon lideri olarak Türk firmalarından oluşan bir heyeti Kanada’ya götürmüştür. Yapılan değerlendirmeler sonucu firmalarımızın oldukça faydalı ikili iş görüşmeleri yaptığı ve organizasyondan oldukça memnun kaldıkları tespit edilmiştir.Geriye Dön