İstanbul Dünya Ticaret Merkezi 83. UFİ Kongresine Katıldı
15.11.2016

UFI (Uluslararası Fuarcılar Birliği)’nin 83. Global Kongresi bu sene 9-12 Kasım 2016 tarihleri arasında Çin Halk Cumhuriyeti’nin Şangay kentinde düzenlenmiştir. Bu önemli etkinlik her sene farklı bir ülkede organize edilmektedir. UFI’nin 83. Global Kongresine 50 ülkeden yaklaşık 600 delege katılmıştır.

Bu seçkin organizasyona katılan büyük fuar şirketlerinin ya da fuar alanı sahiplerinin CEO’ları, genç liderleri ve uluslararası uzmanları günümüzün hızla değişen fuarcılık dünyasında işlerin ve projelerin nasıl daha etkin bir şekilde yürüyebileceğini tartışmışlardır. 

İstanbul Dünya Ticaret Merkezinin de yönetim kurulunda bulunduğu UFI’nin yıllık toplantıları fuarcılık sektörünün profesyonellerinin bir araya gelerek global bazda sektörün sorunlarını tartıştığı son derece faydalı platformlardır. Yeni gelişmeler ve trendler bu toplantılarda ön plana çıkmaktadır.  Yönetim kurulu Toplantıları, Komite Toplantıları, Seminerler, Sempozyumlar, Gala Yemeği gibi zengin bir içerik ile gerçekleştirilen organizasyonda İstanbul Dünya Ticaret Merkezi heyeti, katılımcılar ile verimli temaslarda bulunarak yeni projelerini de delegelere anlatmıştır.Geriye Dön