"Yeni bir Fuar Sezonuna Merhaba"
08.12.2016

Türk Fuar Sektörü, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nin organize ettiği, "2017’ye Merhaba" kokteylinde bir araya geldi. Cemile Sultan Korusu’nda bulunan İTO Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı’nda, İstanbul Fuar Merkezi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyona sektörün önde gelen temsilcileri katıldı.

Kokteylde tüm katılımcıların ortak dileği, 2017 sezonunun fuar sektörümüz açısından verimli ve bereketli geçmesi oldu.

Kokteylde konuşan İDTM Yönetim Kurulu üyesi Rasim MAZLUM, kendisinin Fuarcılık Meclisi Başkan Vekilliği görevini yürüttüğünü belirterek, sektör temsilcilerini yeni yıla birlikte yeni bir başlangıç yapmaya davet etti. Mazlum, "Sektörün mevcut durumunu ve geleceğini her platformda sizlerin adına İstanbul Dünya Ticaret Merkezinin de verdiği destek ile ilgili yerlere taşımaya çalışıyoruz. 11 Ocak Çarşamba günü İstanbul Ticaret Odası ev sahipliğinde “Fuar Sektörünün Bugünü ve Yarınını” konuşmak üzere siz sektör temsilcilerini odamıza davet etmek istiyorum. Toplantımızda İstanbul Ticaret Odası şemsiyesi altında sektörü masaya yatıralım", dedi.

İDTM Genel Müdürü Rüştü ARGIT, 2016 yılında İstanbul Fuar Merkezi olarak çok başarılı 57 fuara ev sahipliği yapıldığını belirterek, "Yakaladığımız başarıyı sizlerle beraber sürdürüyoruz. Bize duyduğunuz güven ve ilgiden son derece mutluyuz. Yeni yılda da başarılarımızın katlanarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Biz İstanbul Dünya Ticaret Merkezi olarak fuar sektörünü bir arada tutmayı, destek olmayı vazifemiz olarak görüyor ve bundan da gurur duyuyoruz", diye konuştu.Geriye Dön