İDTM, Dünya Ticaret Merkezleri Birliği Avrupa Bölgesel Toplantısı'na Katıldı
06.02.2017

03-05 Şubat 2017 tarihleri arasında İtalya’nın Trieste şehrinde yapılan Dünya Ticaret Merkezleri Birliği Avrupa Bölgesel Toplantısı için, Avrupa genelinde faaliyette bulunan 99 Dünya Ticaret Merkezinden 30’u Trieste'de bulundular.

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi de bir delegasyon ile iştirak ettiği Dünya Ticaret Merkezlerinin senelik bölgesel toplantısı, aynı coğrafi bölge içinde yer alan Dünya Ticaret Merkezlerinin bir araya gelerek kendi içsel sorunlarını tartıştığı, birbirleri arasındaki ticareti arttırmak için ne tür projeler üretmeleri gerektiğini tartıştıkları son derece verimli platformlardır.

Trieste'de yapılan Avrupa bölgesel toplantısı bu bağlamda son derece verimli geçmiş, katılımcı Dünya Ticaret Merkezleri potansiyel projelerini ve yeni büyüme stratejilerini diğer katılımcılar ile paylaşmışlardır. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi delegasyonu da son derece faydalı görüş verişinde bulunmuş, yapmayı planladığımız yeni fuar alanları projemiz diğer katılımcılar ile paylaşılmıştır.Geriye Dön