İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Kolombiya’dan gelen heyeti ağırladı
15.05.2018

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nin yurt dışı faaliyetleri yeni aktiviteler ile devam etmektedir. 16 Nisan 2018 Pazartesi günü İstanbul Dünya Ticaret Merkezi olarak Kolombiya’dan gelen 25 kişilik bir heyeti ağırladık.

Kolombiya Ankara Büyükelçisi Sayın Juan Alfredo Pinto Saavedra ve eşi, Kolombiya Büyükelçiliğinde Ticari Ataşe Sayın Diana Valeria Gonzalez; Risaralda Eyaleti Valisi Sayın Sigifredo Osorio, Pereira Ticaret Odası Başkanı Sayın Mauricio Vega ve Kolombiya’dan gelen firmalardan oluşan heyet bu önemli toplantıda hazır bulundular. Ayrıca PROCOLOMBIA Türkiye Ofisi müdürü Sayın Marcela Monroy Hanım toplantıda hazır bulundu.

Pereira Ticaret Odası Başkanı Sayın Mauricio Vega, Pereira şehrinde inşaatına başlayacakları World Trade Center Pereira’nın projesini detaylı olarak bizlerle sunum eşliğinde anlattı.

Dünyanın en kapsamlı Dünya Ticaret Merkezlerinden biri olarak, bizlerde heyet mensupları ile öneri ve deneyimlerimizi paylaştık; Dünya Ticaret Merkezleri Birliğinin bir üyesi olarak Dünya Ticaret Merkezlerinin iletişimde olup beraber faaliyet yürütmelerinin önemini vurguladık. 

Karşılıklı hediye takdimi ve teşekkür konuşmalarının ardından heyet tesisimizi ziyaret etti.Geriye Dön