UFI 85. Genel Kurulu, St. Petersburg, Rusya
09.11.2018

54 Ülkeden 450’den fazla kişinin katıldığı etkinlikte, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yönetimini, Sayın Yusuf Cevahir, Sayın Kemal Akar ve Sayın İbrahim Salaş temsil ettiler.

Genel Kurul Açılış Programına katılmadan önce Türkiye Cumhuriyeti St. Petersburg Başkonsolosluğu ziyaret edilmiş, Başkonsolos Yunus Belet ve Evrim Eken ile görüşülmüştür.

UFI Genel Kurul Açılış 

UFI Genel Kurulu Açılışına iştirak edilmiş olup, Öncelikle Genel kurulda önümüzdeki yıl gerçekleştirilecek olan seçimle ile alakalı bazı iç tüzükler değiştirilmiş, Gelir ve Giderler incelenmiştir.

Pazarlama Komitesi Toplantısı

Genel kurullarda ve bölgesel toplantılarda ayrıca özel olarak yapılan Pazarlama komiteleri toplantıları gerçekleştirilmektedir.

Her Yıl UFI Pazarlama Ödülünün Kriterlerini ve konusu belirleyip adaylar arasından oylama sonucu kazananı belirlemektedir. 

Kısıtlı kontenjanlı olup Türkiye’den sadece IDTM tarafından temsil edilmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti St. Petersburg Başkonsolosluğu Akşam Yemeği Daveti

Türkiye Cumhuriyeti St. Petersburg Başkonsolosu Sayın Yunus Belet’in daveti üzerine Başkonsolosluğumuzda yemeğe katıldık, ayrıca yemeğe St. Petersburg Polytechnic Üniversitesi Rektör Yardımcısı hem de Rusya - Türkiye ile dostluk cemiyeti genel sekreteri olan Sayın Vladislav Zhivulin’de katılmıştır.Geriye Dön