İDTM İş Merkezi ve İFM Fuar Alanları, Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesini Aldı..
19.01.2021

TSE tarafından uygulanan Kovid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgeleme Programı'nın şartlarını yerine getiren İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, hem İş Merkezi hem de İFM Fuar Alanları için TSE’nin Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi'ni almaya hak kazandı.

Covid – 19 salgınının ülkemizde görülmeye başladığı ilk günden itibaren İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A.Ş. İş Merkezinde; kiracılarının, fuar alanlarında, ziyaretçi-katılımcı ve organizatörlerin sağlıklarını korumak, güvenilir ve kaliteli hizmetini kesintisiz sunmak amacıyla birçok çalışma ve uygulama gerçekleştirdi.


Belge alma sürecinde, TSE tarafından hazırlanan Kovid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nda yer alan asansör kullanımı, sosyal mesafe organizasyonu, tuvaletlerin ve ortak alanların temizliği, dezenfeksiyon işlemlerinin güvenirliği gibi detaylar dikkate alındı.


Her yıl 100’ün üzerinde ulusal ve uluslararası fuara ev sahipliği yapan İstanbul Fuar Merkezi’nde, ziyaretçi ve katılımcılara HES kodu uygulaması sorulmakta, maske-mesafe ve hijyen tedbirleri kapsamında gerekli tüm önlemler alınarak kamu sağlığının korunmasına yönelik tüm gerekli tedbirler alınarak sektöre hizmet verilmektedir.
İstanbul’un prestijli ofis ve dükkanlarına sahip İDTM İş Merkezi’nde üst düzey dezenfeksiyon uygulamaları yapılmakta ve kiracılarına sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlanmaktadır.


İstanbul’un en büyük ve modern fuar alanlarına sahip İFM ve prestijli ofis ve dükkanları ile İDTM İş Merkezi TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.Geriye Dön