Futurallia 2015 Romanya – Bükreş İkili İş Görüşmeleri Yapıldı
15.06.2015

İstanbul Dünya Ticaret Merkezinin Türkiye temsilcisi olduğu Fransız kökenli ikili iş görüşmeleri organizasyonu Futurallia’nın 20nci Versiyonu 10-12 Haziran 2015 tarihleri arasında Romanya’nın Bükreş kentinde düzenlendi.

Her sene farklı bir ülkede yapılan organizasyon bu yıl yaklaşık 300 civarında yerel ve yabancı firmanın katılımı ile Romanya’da gerçekleştirildi. Bükreş’in önemli fuar ve kongre merkezi Rome Expo’da yapılan ve her katılımcının en az 12 firma ile görüşme imkanı bulduğu etkinlikte önemli sayıda ikili iş görüşmesi gerçekleştirildi.

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi her yıl olduğu gibi bu sene de Futurallia İkili İş Görüşmeleri organizasyonuna delegasyon lideri olarak Türk firmalarından oluşan bir heyet götürdü. Organizasyona katılan firmalarımız Tug Groupe, Dut Kumaş, Has Çelik Kesici Takımlar, Bina Yapı ve Burda Bebek kendi sektörlerinde oldukça başarılı Türk firmalarıdır. Yapılan değerlendirmeler sonucu firmalarımızın oldukça faydalı ikili iş görüşmeleri yaptığı, önemli siparişler aldığı ve organizasyondan oldukça memnun kaldıkları tespit edildi.Geriye Dön