İFM Kütüphanesi

Türkiye'nin fuarcılık tarihini ayrıntılı ele alan "Türkiye Fuar Albümü" adlı ansiklopedimizi indirebilirsiniz!

Organizatörler

Temizlik, Güvenlik, Catering, Otopark

Temizlik

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11 no.lu fuar salonları iç ve dış alanlarda temizlik hizmetleri İFM tarafından verilmektedir. Stant içi temizlik hizmeti verilmesi bu hizmet kapsamının dışında olup, talep olması durumunda bedeli karşılığında İFM tarafından sağlanacaktır.

Güvenlik

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11 no.lu fuar salonları iç ve dış alanlarda güvenlik hizmetleri İFM tarafından verilmektedir. Stantlar için özel güvenlik hizmeti verilmesi bu hizmet kapsamının dışında olup, talep olması durumunda bedeli karşılığında İFM tarafından sağlanacaktır. Fuarların iç ve dış düzeninin sağlanması ve organizasyonlarda kayıp, çalıntı veya herhangi bir olumsuz olayın meydana gelmemesi için alanlar, 60 adet gece-gündüz görüşlü IP kamera ile izlenmekte ve kayıt tutulmaktadır.

Catering

Fuar süresince katılımcılar ve ziyaretçiler yeme-içme ihtiyaçlarını 9-10 ana fuayede ve 11 no.lu fuar salonunda yer alan restoranlarda, 1-2-3-4-5-6-7-8 no.lu fuar salonlarında Cemile Sultan'ın işletmekte olduğu restoranda sağlayabilirler. İFM yönetimi standlar içerisinde veya başka bir yerde topluca yemek verilmesine müsaade etmemektedir. Standlardaki kurabiye ve içecek ikramları bu kapsama girmemektedir.

Otopark

170 araç kapasiteli kapalı otopark organizatör ve katılımcı firmaların hizmetine sunulmuştur. Organizatör ve Katılımcı firmalar kendilerine verilen otopark parkı ile hizmetten ücretsiz olarak faydalanmaktadır. Bunun dışında 400 araç kapasiteli açık otopark ziyaretçilerin kullanımına açılmıştır.

Ses ve Görüntü Sistemleri

İDTM TV - Digital Signage

Konferans salonlarımız içlerinde her türlü etkinliğe hizmet verebilecek ses ve görüntü sistemi mevcuttur. Fuar açılışlarında gerekli olan ses düzeneği organizatör firma tarafından sağlanmaktadır.

Fuarlar hakkında bilgi ve duyurulara yönelik digital içeriklerin yüklendiği kapalı devre yayın sistemidir. İDTM TV yayını 9-10-11 no.lu fuar salonlarında ve İDTM kompleksi genelinde bulunan 34 adet ekran üzerinden yayın yapmaktadır. Bu ekranlardan ikisi 9-10 no.lu salonlarda, biri 11 no.lu fuar salonunda bulunan dokunmatik totemlerden ziyaretçiler firma arama, güncel fuar takvimi, trafik yoğunluk haritası vb. birçok bilgiye ulaşabiliyorlar.

Internet

9-10-11 no.lu fuar salonları internet ulaşımı kurumsal internet hattı üzerinden sağlanabilmektedir.

Reklam Mecralarının Kiralanması

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11 no.lu fuar salonları iç ve dış alanlarda yapılacak olan reklam işleri, İDTM A.Ş. Pazarlama Birimi tarafından kiralanmaktadır.

Fuar salonları içerisinde bulunan ve reklam alanı olarak kullanılan kolonlar (70x100) organizatör firmanın kullanımındadır. Ayrıca fuar alanları girişinin sağ ve solunda yeşil alanda bulunan 2 adet tabela, salonların havalimanı tarafında bulanan cephesindeki 3 adet reklam panosundan 1 tanesi, metro önünde bir adet pano ve 1 no.lu fuar salonu karşısındaki istinat duvarı önünde bulunan bir adet mega board fuar tanıtım ve yönlendirme amacı ile ücretsiz olarak organizatör firmanın kullanımında olacaktır.

Fuar salonları dış alan Billboard, Totem, Mega Board, Bariyer ve LED ekrana reklam vermek için;

Tel: 0 (212) 468 52 51/54

İletişim

İFM Fuar Alanları Pazarlama:

Pazartesi-Cuma günleri 08.30-17.30 saatleri arasında; 0 (212) 468 52 51/54 numaralı telefonlardan pazarlama departmanımızı arayabilirsiniz.

E-mail: pazarlama@ifm.com.tr

İFM Fuar Alanları Teknik:

İFM Fuar Alanları Teknik çalışanlarını 7 gün 24 saat; 0 (212) 468 52 58 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

E-mail: ifmteknik@ifm.com.tr