İDTM İş Merkezi

1999 yılında inşaa edilen İDTM İş Merkezi, gerek lokasyon, gerekse teknik donanım ve sunduğu kaliteli hizmet ile günümüzün en tercih edilen iş merkezleri arasındadır.

İDTM İş Merkezi, İstanbul’un artan çalışma ofisi ihtiyacını karşılamak amacı ile yapımı gerçekleştirilmiş seçkin bir iş merkezidir. Toplam 180 dönümlük bir araziye yayılan iş merkezi, içinde 17 adet ofis katı olan 3 ayrı blok ve birbirine geçişleri bulunan 3 adet çarşı katından oluşmaktadır.

Her blokta 43 dükkan, 115 ofis olmak üzere, İş Merkezinde toplam 130 dükkan, 346 ofis vardır. 95.000 m² toplam inşaat alanına sahip İş Bloklarında kiralanabilir ofis ve çarşı alanının net toplam 67.000 m²’dir. 2500 araçlık geniş otoparkımız, gerek kiracılarına, gerekse misafirlerine İstanbul’un diğer iş merkezlerinde kolay bulamayacakları bir otopark avantajı sunuyor.

7/24 hizmet veren İDTM İş Merkezi, ileri otomasyon, yang›n ve güvenlik sistemleri ile günümüz ihtiyaçlar›na modern çözümler getirmektedir. Havalimanına, E5 ve TEM Otoyollarına kolay erişim ve direk metro bağlantısı İş Merkezine ulaşımı oldukça kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra 2000 araçlık geniş otopark gerek kiracılara, gerek misafirlerine İstanbul’un diğer iş merkezlerinde kolay bulamayacakları bir otopark avantajı sunmaktadır.

Çarşı Katı

İDTM İş Merkezi’nin çarşı katı, hem kiracılarının, hem de ziyaretçilerinin günlük ihtiyaçlarını karşılayan bir yapıdadır.

18.000 m² alana sahip çarşı katında Garanti Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Starbucks, Aslı Börek, CarrefourSA gibi Türkiye’nin önemli markalarının yanısıra pek çok işletme kiracı olarak bulunmaktadır. Starbucks, Aslı Börek, Sultanahmet Köftecisi, Şirnazım Restoran, Lara Büfe, Güven Kısmet Balık Restoran, Mersin Tantuni, Simitcim, Kanat Et Lokantası, Döner Kebap İskender, Net Cafe ve Gürme Gıda yiyecek ve içecek hizmeti sunmaktadır.

Mesafeler

  • Atatürk Havalimanı - 1.5 km/5 dakika
  • Bakırköy Deniz Otobüsleri -12 km/15 dakika
  • Ataköy Marina - 9.2 km/15 dakika
  • Sabiha Gökçen Havalimanı - 68 km/60 dakika