Hedef; dünyaya açılma, dünya ile bütünleşme...

WT Club'ın amacı, iş hacmini genişletmek ve dış pazarlara açılmak isteyen üyelerine ayrıcalıklı olmanın avantajını yaşatmaktır. Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda çözüm alternatifleri sunmaktır.

Üyelik Avantajları

Uluslararası işbirliği organizasyonları aracılığı ile kurum ve firmaların dünya ile entegrasyonunu sağlamak ve uluslararası yatırımcıların ülkemizde yeni yatırımlar yapmalarına destek vermek suretiyle ulusal kalkınmaya katkıda bulunarak Türk Ekonomisi'nin dünyadaki temsil kabiliyetini arttırmayı hedeflemektedir.

WT Club hedef belirlemek, iletişim kanallarına erişebilirlik gibi imkanlardan yararlanmanın sadece altyapısını sunmanın yanında değişimin, yenilenmenin, başarının da yolunu açıyor. İş hacmini genişletmek ve dış pazarlara açılmak isteyen işadamlarımıza uygun ortamı oluşturmak bu organizasyonun önceliğidir.

Uluslararası Ulaşılabilirlik (International Access)

100'ü aşkın ülkede faaliyet gösteren 320'den fazla Dünya Ticaret Merkezinden oluşan ağın üyesi olan İDTM, diğer Dünya Ticaret Merkezleri ile iş birliği içinde ticari heyet programları gerçekleştirmektedir.

  • Ticari Heyetler
  • B2B Firma Eşleştirmeleri ve İş Görüşmeleri

Gelecekte Türkiye'deki öncü ve yükselen kurumlar arasında ve global pazarda yer alabilmek için bugünden sizi liderliğe taşıyacak hedefleri belirlemek, sunulacak fırsat ve imkanlardan yararlanarak harekete geçmek, emin ve hızlı adımlarla uluslararası ticaretteki yerinizi sağlamlaştırmak WT Club Üyeleri için çok kolay!

Sadece Türkiye'de değil tüm dünya genelinde WT Club Üyesi olmanın avantajı ve ayrıcalığını yaşamak, deneyimlerini paylaşabilecek ve aktarabilecek bir topluluğun parçası olmak için sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyarız.

WT Club üyeliği ve avantajları ile ilgili destek ve bilgi için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret ediniz!