image

WOW İstanbul, üstün kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı kusursuz hizmet anlayışıyla yenilendi!

5 yıldızlı WOW İstanbul ve 4 yıldızlı WOW Airport Otelleri dahil olmak üzere tüm tesiste yenilemeye giden WOW Istanbul Hotels & Convention Center, misafirlerin rahat edecekleri konforu maksimum düzeye çıkartmanın yanında misafir memnuniyetini de en üst seviyelerde tutmayı hedefliyor.

Yenilenen odalarda konfor ve teknoloji bütünleştirilerek misafirlere güne enerjik başlamasını sağlayacak detaylar sunuluyor. Suit odalarda, akıllı telefonlarla uyumlu müzik çalar ve şarj cihazı, otomatik kontrollü perde ve aydınlatma sistemi, özel tasarımlı banyo ve geniş çalışma masası ile maksimum konfor sağlanıyor. Ayrıca odalardaki kaz tüyü ve ortopedik yastık alternatifleri, alerjik bünyeler için tasarlanmış zeminler maksimum misafir memnuniyeti için düşünülmüş.

WOW ISTANBUL HOTEL

Deneyimli mutfak ekibinin hazırladığı zengin menüsü ve özenli dekorasyonu ile Restaurant Mezzanine, WOW Istanbul Hotel misafirlerine hizmet veriyor. Seçkin ortamı ile kaliteli içkilerin servis edildiği Lobby Bar, Türk ve Dünya mutfağı lezzetleri, günün yorgunluğunu atmak için vazgeçilemeyecek mekanlar arasında yer alıyor.

Stresten kurtulmak, spor ve masaj çeşitleri ile vücut direncini arttıracak terapilerin keyfini çıkarmak için, Otelin en üst katında yer alan sağlık kulübünde, tavanı cam ile kapatılmış havuzu, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, masaj salonu ve vitamin barı ile sağlıklı yaşam için gerekli her türlü konforu sağlayan doğru adres.

WOW AIRPORT HOTEL

Profesyonel kadrosu ile masaj ve bakım terapilerinin uygulandığı sağlık kulübü, Türk hamamı ve fitness salonu ile misafirlere hizmet veriyor.

Şık dekorasyonu ile Coffee Shop Restaurant ve The Lobby Bar & Cafe ise WOW Airport Hotel'in keyifli mekanları arasında bulunuyor.