İDTM İş Merkezi: İstanbul'un İncisi

İDTM İş Merkezi, 1999 yılında inşa edilmiş olup, konumu, teknik donanımı ve sunduğu üst düzey hizmetleri ile günümüzün en tercih edilen iş merkezleri arasında önemli bir konumda yer almaktadır. Seçkin iş merkezimiz, İstanbul'un artan çalışma ofisi ihtiyacını karşılamak amacıyla özenle tasarlanmıştır.

Toplam 180 dönümlük bir arazi üzerine kurulan iş merkezi, 3 ayrı bloktan oluşmakta ve içerisinde toplam 17 adet ofis katı ve birbirine geçişleri bulunan 3 adet çarşı katı barındırmaktadır. Her bir blokta 43 dükkan ve 115 ofis yer alarak, toplamda 130 dükkan ve 346 ofis ile geniş bir iş alanı sunmaktadır. İş merkezi, 95.000 m2'lik toplam inşaat alanına sahip olup, kiralanabilir ofis ve çarşı alanının net toplamı ise 67.000 m2'dir.

İDTM İş Merkezi, 1250 araç kapasiteli kendi otoparkı ile kiracılara büyük bir avantaj sunmaktadır. Ayrıca, iş merkezine gelen misafirler için ayrılmış 750 araç kapasiteli bir otopark daha bulunmaktadır. Bu özellik, İstanbul'un diğer iş merkezlerinde kolay bulunamayacak bir otopark konforu sunmaktadır.

İş Merkezi, 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmakta olup, ileri otomasyon, yangın ve güvenlik sistemleri ile günümüz ihtiyaçlarına modern çözümler sunmaktadır. Ayrıca, Havalimanı'na, E5 ve TEM Otoyollarına kolay erişim imkanı ve direkt metro bağlantısı, İDTM İş Merkezi'ne ulaşımı oldukça kolaylaştırmaktadır. İstanbul'un incisi olarak nitelendirilen bu iş merkezi, kiralık ofis arayan işletmeler için ideal bir çözüm sunmaktadır.

İstanbul'da Prestijli İş Adresi ve Modern Ofis Deneyimi

İstanbul'un iş dünyasına değer katan İDTM İş Merkezi, yüksek standartlı ofis çözümleriyle şehrin kalbinde öne çıkıyor. Şehrin merkezi konumunda olması, işletmelere değerli bir iş adresi sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda şehir içi ulaşım avantajlarına da kolay erişim imkanı tanımaktadır.

İstanbul'un iş dünyasının vazgeçilmez adreslerinden biri olan İDTM İş Merkezi, prestijli bir iş adresi ve modern ofis deneyimi arayanlara ideal bir çözüm sunmaktadır.

Çarşı Katı

İDTM İş Merkezi'nin Çarşı katı hem kiracılarının, hem de ziyaretçilerinin günlük ihtiyaçlarını karşılayan bir yapıdadır.

18.000 m2 alana sahip çarşı katlarında Garanti Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Starbucks, Etiler Marmaris, CarrefourSA, İTO İDTM Hizmet Birimi, İTO softITo Yazılım-Bilişim Akademisi gibi Türkiye'nin önemli markalarının yanısıra pek çok işletme kiracı olarak bulunmaktadır. Flygarden Restoran, Mid Cafe, A’la Pide, Sedir Restaurant, Şan Et Restoran, Kahve Vadisi yiyecek ve içecek hizmeti sunmakta, ek olarak çarşı katlarında Ortak Sağlık Birimleri, Eczane, Araç Kiralama Ofisi, Çiçekçi, Bay/Bayan Kuaförü, Kurye Birimi, Lostra Salonu, Kırtasiye/Bijuteri, Seyahat Acentesi ve Pilates /Fitness Salonu hizmet vermektedir.

Mesafeler

  • İstanbul Havalimanı- 42 km/35 dakika
  • Bakırköy Deniz Otobüsleri -12 km/15 dakika
  • Ataköy Marina- 9,2 km/15 dakika
  • Sabiha Gökçen Havalimanı- 68 km/60 dakika
  • Ataköy-Şirinevler Metrobüs Durağı- 4,7 km / 10 dakika
  • Ataköy Metro Durağı- 3 km / 10 dakika
  • Marmaray Yeşilyurt- 3,9 km / 15 dakika