Dijital gelişme planımız çerçevesinde yeniden tasarlayıp geliştirdiğimiz kurumsal websitemiz yayına açıldı.

Hizmet sunduğumuz kiralık ofisler, toplantı ve konferans salonları, hazır ofisler, İstanbul Fuar Merkezi, WOW Otelleri ve Kongre Merkezi ile ilgili bütün başlıkların tekrar ele alınıp bilgilerinin güncellendiği websitemiz, sistem ve görsel altyapısı güçlendirilerek, güncel teknolojinin en gelişmiş özellikleri kullanarak yenilendi.

Kiralık ofis, sunulan hizmetler ve fuar takvimi gibi araması sıkça kullanılan hizmetlerimizin işlem süreleri hızlandırılarak, ziyaretçilerin bilgiye en hızlı şekilde ulaşması sağlandı. Ayrıca, kullanıcı dostu tasarım anlayışı ile menüler ve görsel materyaller güçlendirilerek ziyaretçilerimiz hizmetine sunuldu.

Ziyaretçi sayımızın giderek arttığı websitemiz, iş dünyasının dijital ve bilgiye ulaşma ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak üzere planlanmıştır.

İstanbul Fuar Merkezi’nin 2023 başında yenilenen websitesi ile başladığımız dijital devrimimiz, İDTM websitesinin yenilenmesi ile devam etmektedir. Bu çerçevede dijital altyapımıza yaptığımız yatırımlar için büyük adımlar atmaya devam etmekteyiz.

Dijital yatırım planımız çerçevesinde faaliyetlerimize İDTM için geliştirdiğimiz websitemiz ile devam etmekteyiz. Artan talebi de dikkate alarak iş dünyasına yönelik geliştirme ve düzenlemelerimize devam edeceğiz.